Naši abonenti

Co znamená abonent?

Abonent je pravidelný návštěvník Wellness Kuřim, kterému jsou poskytovány výhody ve formě slev na vstupném, volný průchod vstupním turniketem a další.

Jak se stát abonentem?

Jednoduše, zakoupením elektronického čipu ve formě "hodinek".

 • prvotní zakoupení je za 500 Kč, z toho
  • 200 Kč prodej hodinek do osobního vlastnictví (daňový doklad pečlivě uschovejte)
  • 300 Kč základní vklad ve formě kreditu nebo částka odpovídající ceně výhodné permanentky do fitness centra 
 • po krátké povinné registraci (jméno, příjmení a kontaktní údaje) vám budou informace o změnách stavu na abonentním účtu chodit e-mailem
 • kredit lze čerpat na plavání a pobyt v aquaparku nebo jednorázové vstupy do fitness centra za výhodnějších podmínek
 • před i po vyčerpání kreditu můžete hodinky dobít nebo znovu aktivovat nabitím libovolnou částkou
 • platnost kreditu je 1 rok, po každém pohybu na účtu (návštěvě a čerpání služeb či dobití kreditu) je platnost o další rok automaticky prodloužena
 • nepotřebné abonentní hodinky od vás vykoupíme jako použité zboží za 50 Kč

Flexibilní časové pásmo pro abonenty

Pokud jdete plavat:
Abonentní hodinky pro plavce jsou primárně nastaveny na časové pásmo 45 minut čistého času (včetně času na převlečení). Nesou v sobě také informaci o zvýhodněném ranním a večerním plavání. Překročený čas se počítá vždy po minutách. Systém automaticky vyhodnocuje váš strávený čas u nás a při delším pobytu překlopí sazbu do výhodnějšího časového pásma (buď na pásmo 195 minut nebo na celodenní pobyt). Ceny doplatků jsou uvedeny v ceníku. Ranní plavání probíhá během běžného školního roku (mimo letní prázdniny a státní svátky) v pondělky a středy od 6:30 do 8 hodin. Večerní plavání je pak pro abonenty zvýhodněno denně po 19:45 hodině.
Pokud jdete cvičit:
U permanentek do fitness centra je čas strávený ve fitness centru neomezený, limit je pouze na šatny, a to celkem 45 minut (pro vstup i odchod), od 46. minuty účtujeme po minutách. 

Ceník pro Abonenty 45 minut (30+15) 195 minut (180+15) celodenní doplatky
dospělá osoba 90 Kč 290 Kč 350 Kč 1,50/1 minuta
senior/student 80 Kč 250 Kč 300 Kč 1,25/1 minuta
dítě 4-15 let 60 Kč 150 Kč 200 Kč 1,00/1 minuta
Ranní a večerní plavání pro abonenty 60 minut (45+15) doplatky    
dospělá osoba 90 Kč 1,00/1 minuta    
senior/student 80 Kč 1,00/1 minuta    
dítě 4-15 let 60 Kč 1,00/1 minuta    

Výhody pro abonenty

 • výhodné ceny na vstupném do aquaparku a fitness centra, výhodné permanentky do fitness centra nebo na kolektivní cvičení
 • volný průchod vstupním turniketem bez nutnosti zastavení na pokladně
 • při návštěvě aquaparku si nemusíte hlídat čas, systém vždy vyhodnotí váš pobyt a zařadí vás do nejvhodnějšího časového pásma (pro abonenty fitness centra je čas v šatnách limitován 45 minutami celkově - pro příchod i odchod, za turniketem ve fitness je čas neomezený)
 • možnost on-line rezervací na skupinová cvičení a rušení lekcí při minimálním kreditu 200 Kč (podmínky ke stažení zde)

Popis služby

Zakoupením čipových hodinek v hodnotě 200 Kč a minimálním prvním vkladem ve výši 300 Kč (nebo zakoupením permanentky do fitness centra) si návštěvník zakládá „účet“. Z něj pak může průběžně čerpat a navštěvovat areál Wellness Kuřim. Abonent má automaticky nastavenou slevu 10% na vstup do bazénu a fitness centra, případně další výhody jako ranní či večerní plavání za speciální cenu. Uložený kredit může návštěvník využít k úhradě zvoleného časového pásma nebo na další služby (občerstvení, infrasaunu aj.) bez použití hotovosti. Na čipové hodinky je možné vložit jakoukoli částku v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty, a to na pokladně wellness centra nebo prostřednictvím E-shopu. Platnost kreditu není omezena. Kredit nelze vybrat zpět v hotovosti. Na mimořádně udělované motivační bonusy není nárok. Abonentní hodinky jsou nepřenosné a neumožňují vstup více osobám najednou. V případě jejich ztráty neprodleně informujte pokladnu. Hodinky zablokujeme a zabráníme jejich zneužití. Nevyčerpaný kredit převedeme na nové (za poplatek 200 Kč).

Při zakoupení abonentního čipu abonenti (předplatitelé) volně procházejí turniketem do vnitřního areálu aquaparku bez čekání na odbavení na pokladně wellness centra.

Pokud má abonent při odchodu dostatečný kredit, nemusí se zdržovat na pokladně. Rovnou odchází a útrata se mu automaticky strhává z účtu. Pokud abonent nemá dostatečný kredit na účtu, turniket neumožní jeho odchod. Abonent navštíví pokladnu, kde provede úhradu nebo další dobití a následně může odejít přes turniket.

Bližší informace rádi poskytneme přímo na pokladně našeho wellness centra.