Naši abonenti

Co znamená abonent?

Abonent je pravidelný návštěvník Wellness Kuřim, kterému jsou poskytovány výhody ve formě slev na vstupném, volný průchod vstupním turniketem a další.

Jak se stát abonentem?

Jednoduše, zakoupením elektronického čipu ve formě "hodinek".

 • prvotní zakoupení je za 500 Kč, z toho
  • 200 Kč prodej hodinek do osobního vlastnictví (daňový doklad pečlivě uschovejte)
  • 300 Kč základní vklad ve formě kreditu nebo částka odpovídající ceně výhodné permanentky do fitness centra 
 • po krátké povinné registraci (jméno, příjmení a kontaktní údaje) vám budou informace o změnách stavu na abonentním účtu chodit e-mailem
 • kredit lze čerpat na plavání a pobyt v aquaparku nebo jednorázové vstupy do fitness centra se slevou 10 %
 • před i po vyčerpání kreditu můžete hodinky dobít nebo znovu aktivovat nabitím libovolnou částkou
 • platnost kreditu je 1 rok, po každém pohybu na účtu (návštěvě a čerpání služeb či dobití kreditu) je platnost o další rok automaticky prodloužena
 • nepotřebné abonentní hodinky od vás vykoupíme jako použité zboží za 50 Kč

Flexibilní časové pásmo pro abonenty

Abonentní hodinky jsou primárně nastaveny na časové pásmo 45 minut. Dále v sobě nesou informaci o zvýhodněném ranním a večerním plavání. Překročený čas se počítá po minutách. Pokud přetáhnete více minut, systém automaticky váš strávený čas u nás vyhodnotí a překlopí sazbu do výhodnějšího časového pásma - 60/90/180 minut až na neomezený celodenní pobyt. Doplatek za každou minutu navíc činí 1,50 Kč/1 minuta. U permanentek do fitness centra je čas strávený ve fitness centru neomezený, limit je pouze na šatny, a to celkem 30 minut (pro vstup i odchod), od 31. minuty účtujeme po minutách. Podrobný přehled výpočtů je uveden níže v příloze.

Ceník pro Abonenty 45 minut 60 minut 90 minut 180 minut celodenní doplatky
dospělá osoba 70 Kč 135 Kč 171 Kč 261 Kč 351 Kč 1,50
senior/student 55 Kč 113 Kč 135 Kč 225 Kč 315 Kč 1,50
dítě 4-15 let 50 Kč 99 Kč 113 Kč 176 Kč 239 Kč 1,00

Výhody pro abonenty

 • 10 % sleva na vstupném do aquaparku a fitness centra, výhodné permanentky do fitness centra nebo na kolektivní cvičení
 • volný průchod vstupním turniketem bez nutnosti zastavení na pokladně
 • při návštěvě aquaparku si nemusíte hlídat čas, systém vždy vyhodnotí váš pobyt a zařadí vás do nejvhodnějšího časového pásma (pro abonenty fitness centra je čas v šatnách limitován 30 minutami celkově - pro příchod i odchod, za turniketem ve fitness je čas neomezený)
 • možnost on-line rezervací na skupinová cvičení a rušení lekcí při minimálním kreditu 200 Kč (podmínky ke stažení zde)

Popis služby

Zakoupením čipových hodinek v hodnotě 200 Kč a minimálním prvním vkladem ve výši 300 Kč (nebo zakoupením permanentky do fitness centra) si návštěvník zakládá „účet“. Z něj pak může průběžně čerpat a navštěvovat areál Wellness Kuřim. Abonent má automaticky nastavenou slevu 10% na vstup do bazénu a fitness centra, případně další výhody jako ranní či večerní plavání za speciální cenu. Uložený kredit může návštěvník využít k úhradě zvoleného časového pásma nebo na další služby (občerstvení, infrasaunu aj.) bez použití hotovosti. Na čipové hodinky je možné vložit jakoukoli částku v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty, a to na pokladně wellness centra nebo prostřednictvím E-shopu. Platnost kreditu není omezena. Kredit nelze vybrat zpět v hotovosti. Na mimořádně udělované motivační bonusy není nárok. Abonentní hodinky jsou nepřenosné a neumožňují vstup více osobám najednou. V případě jejich ztráty neprodleně informujte pokladnu. Hodinky zablokujeme a zabráníme jejich zneužití. Nevyčerpaný kredit převedeme na nové (za poplatek 200 Kč).

Při zakoupení abonentního čipu abonenti (předplatitelé) volně procházejí turniketem do vnitřního areálu aquaparku bez čekání na odbavení na pokladně wellness centra.

Pokud má abonent při odchodu dostatečný kredit, nemusí se zdržovat na pokladně. Rovnou odchází a útrata se mu automaticky strhává z účtu. Pokud abonent nemá dostatečný kredit na účtu, turniket neumožní jeho odchod. Abonent navštíví pokladnu, kde provede úhradu nebo další dobití a následně může odejít přes turniket.

Bližší informace rádi poskytneme přímo na pokladně našeho wellness centra.