Masáže

Ruční masáže

Svěřte svoje tělo do rukou odborníka a nechejte se hýčkat naším profesionálním masérem.

  • zbavte se bolesti a napětí
  • vylepšete si fyzickou kondici
  • pravidelné masírování - ideální prevence bolestem
  • dopřejte si uvolnění, pohodu a relaxaci

Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin a přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se poddá příjemným pocitům vyplývajícím z masáže. Díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci bez rozdílu věku a pohlaví.
Nabízíme tyto masáže:

  • Klasické
  • Sportovní a rekondiční
  • Masáž lávovými kameny (proceduru doporučujeme absolvovat nejlépe v zimním období)
  • Lymfatické masáže (NOVINKA v naší nabídce)

Strojové masáže 

Multifunkční masážní vanový box Spajet
Špičkový přístroj nabízející 10 různých relaxačních programů dle vašeho výběru. Můžete vyzkoušet například hydromasáže, vibrační masáže, parní saunu, infrasaunu, aromaterapii, chromatoterapii, oxygenoterapii nebo vám na přání můžeme box přeměnit na váš privátní whirlpool s možností vlastního ovládání. Vanový box je přístupný jak návštěvníkům fitness centra, tak hostům aquaparku bez nutnosti objednání předem. 
 
Suchá vodní masáž - aquathermojet
Dopřejte si vodní masáž na vyhřívané podložce. Masáž zajišťují vodní trysky nasměrované především do oblasti zad až k šíji. Strojová masáž je vynikající a přitom levnější alternativou klasické ruční masáže přinášející pocit dokonalého uvolnění. AquaThermoJet je přístupný jak návštěvníkům fitness centra, tak hostům aquaparku bez objednání předem.

Procedury ručních i strojových je nutné rezervovat předem. Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním. Pokud si nejste jisti, zda jsou pro Vás masáže vhodné, neváhejte nás kontaktovat.

Pamatujte, prosím, na Váš včasný příchod na naše procedury. Na rezervované procedury přicházejte alespoň 5 minut před začátkem. Procedury na sebe mnohdy navazují, proto je končíme zásadně dle rezervovaného času (právě s ohledem na klienty přicházející po Vás). Děkujeme za pochopení.