Relaxační a zážitkové koupele

Dopřejte si pohodovou kombinaci odpočinku a relaxace s pozitivními účinky na Vaše zdraví.

Koupele jsou určeny pro jednu až dvě osoby. Vybírejte z těchto přísad:
  • pivní
  • rašelinový extrakt
  • bylinný extrakt z Lázní Mšené
  • sůl z Mrtvého moře
  • blahodárná syrovátka

Po absolvování koupele o teplotě 35-37° C následuje odpočinek na lehátku, který mj. přispívá k celkové relaxaci organismu. Dochází k uvolnění, vyživování pleti, koupel pomáhá ke zmírnění bolesti kloubů a páteře. Procedura má také detoxikační účinky. Ke každé koupeli poskytujeme nápojový servis v podobě džbánku s fresh džusem (koupel pro dva) nebo balenou pramenitou vodou  (koupel pro jednu osobu) v ceně koupelí.

Rašelinový extrakt je připravován jako tekutý výtažek účinných látek z přírodního léčivého bahna. Tekutá rašelina příznivě působí na regeneraci pohybového aparátu, zmírňuje akutní bolesti a má výborné detoxikační účinky.

Bylinný extrakt.  Vyzkoušejte relaxační, stimulační nebo regenerační bylinné koupele z Lázní Mšené. Inhalace bylinných přísad má uvolňující a relaxační účinky a použité bylinky jsou té nejvyšší kvality.

Koupel ze soli z Mrtvého moře. Sůl z Mrtvého moře je doporučována proti chronické bolesti zad a pohybového aparátu, únavě svalů, revmatismu a především výrazně příznivě ovlivňuje průběh kožních onemocnění. Ideální využití soli z Mrtvého moře je právě celotělová koupel. Sůl z mrtvého moře je jedinečná svým složením a obsahuje složení minerálů, které se takto nikde jinde nevyskytují.

Kleopatřina koupel. Koupel ze sušené mléčné syrovátky, která je díky svému protizánětlivému účinku vhodná i ke každodennímu mytí citlivé dermatózní pokožky. Napíná, prokrvuje, vyhlazuje a reguluje pH pokožky. Je skvělá při ekzémech či lupénce, používá se i jako nápoj pro vysoký obsah cenných látek.

Pivní koupel. Nejdříve se na 30 minut ponoříte do koupele o teplotě 35–37°C, kde je voda smíchána s přísadou chmelového mláta a piva. K dispozici máte 5 litrů přírodního dvanáctistupňového piva Kvasar z nedalekých Sentic. Část piva je odčepována přímo do vany, část je určena ke konzumaci. Po koupeli následuje odpočinek na lůžku, u kterého se můžete opět osvěžit vychlazeným pivem. Celá procedura trvá cca 60 minut. Naše medová pivní koupel je nejen nevšedním zážitkem a skvělým relaxem, ale podle odborníků má také blahodárné účinky na kůži a pleť a to především díky obsahu vitamínu B a zbytkových cukrů a proteinů. Zároveň koupel příznivě ovlivňuje srdeční činnost a krevní oběh.

Pamatujte, prosím, na Váš včasný příchod na naše procedury. Na rezervované procedury přicházejte alespoň 5 minut před začátkem. Procedury na sebe mnohdy navazují, proto je končíme zásadně dle rezervovaného času (právě s ohledem na klienty přicházející po Vás). Děkujeme za pochopení.