2 návštěva fitness

Trenéři a osobní tréninky

Naše fitness Vám nabízí služby osobního trenéra. Služba je založená na 100% osobním přístupu a cíleného řešení každého klienta individuálně, dle jeho možností a požadavků.

Jak trénink dohodnout?
Trénink je možné objednat přímo s trenérem ve fitness nebo na e-mailové adrese: fitness@wellnesskurim.cz. Naším cílem je osobní přístup, neposíláme Vám žádné dotazníky, ale chceme se s Vámi potkat, vidět Vás a slyšet Vás. Na základě Vašeho zájmu Vás následně kontaktuje přímo trenér a dohodnete si termín schůzky.
Co můžete očekávat?
Před prvním tréninkem si náš trenér s Vámi udělá malý rozhovor přímo v našem fitness. Cílem rozhovoru jsou informace okolo Vašeho zdravotního stavu, případně nějakého pohybového omezení. Protože naši trenéři nabízí komplexní službu, tak součástí jsou také informace o Vašich stravovacích návycích pro sestavení výživového plánu a sestavení tréninkového plánu. Jestliže cílíte na efektivnější a trvalejší spolupráci, potom je ideální naše zvýhodněná nabídka osobních tréninků, ve které je kompletní servis pro Vás za zcela bezkonkurenční ceny. Samotný trénink je individuální pro každého klienta. Trenéři se zaměřují na aktivace hlubokého stabilizačního systému (HSS), který je důležitý pro technicky správné, bezpečné a efektivní cvičení.
Proč je pro Vás osobní trenér výhodný?
Trenér eliminuje Vaše možné chyby ve cvičení. Je odbornou osobou, která o Vás bude pečovat, abyste předešli úrazu nebo neodborné manipulaci. Řídí Váš trénink podle Vašich možností a snaží o Vaše neustálé zdokonalování.
Trenéři mají odpovídající odborné znalosti a zkušenosti. Vedení osobních tréninků je vždy zaměřeno podle možností klientů na zlepšení kondice, vytrvalosti, rychlosti, koordinace, zlepšení držení těla, odstraňování problémů pohybového aparátu a redukci váhy. Trénink může probíhat s vlastní vahou těla s pomůckami anebo se zátěží.
 

Těšíme se na vás :)