5 návštěva fitness

Trénink a tréninkové plány

Trénink 

Naše fitness Vám nabízí služby osobního trenéra. Služba je založená na 100 % osobním přístupu a cíleného řešení každého klienta individuálně, dle jeho možností a požadavků.
Jak trénink dohodnout?
Trénink je možné objednat přímo s trenérem ve fitness nebo na e-mailové adrese: fitness@wellnesskurim.cz. Naším cílem je osobní přístup, neposíláme Vám žádné dotazníky, ale chceme se s Vámi potkat, vidět Vás a slyšet Vás. Na základě Vašeho zájmu Vás následně kontaktuje přímo trenér a dohodnete si termín schůzky.
Proč je pro Vás osobní trenér výhodný?
Trenér eliminuje Vaše možné chyby ve cvičení. Je odbornou osobou, která o Vás bude pečovat, abyste předešli úrazu nebo neodborné manipulaci. Řídí Váš trénink podle Vašich možností a snaží o Vaše neustálé zdokonalování.Trenéři mají odpovídající odborné znalosti a zkušenosti. Vedení osobních tréninků je vždy zaměřeno podle možností klientů na zlepšení kondice, vytrvalosti, rychlosti, koordinace, zlepšení držení těla, odstraňování problémů pohybového aparátu a redukci váhy. Trénink může probíhat s vlastní vahou těla s pomůckami anebo se zátěží. 

Tréninkové a výživové plány 

Výživový plán
  • analýza složení těla pomocí bioimpedančního přístroje
  • vyhodnocení stávajících zdravotních návyků, návrhy na zlepšení, vysvětlení zásad racionální výživy
  • vypracování výživového plánu na míru
Tréninkový plán + osobní tréninky
  • sestavení tréninkového plánu na míru
  • 3x osobní trénink s trenérem
  • 3x vstup do fitness zdarma (platnost balíčku 1 měsíc na vyčerpání služeb)
Měsíční fitness s bonusem osobních tréninků
  • měsíční permanentka do fitness (31 průchodů)
  • 8x trénink s osobním trenérem (dle objednání)
  • sestavení výživového a tréninkového plánu
  • 2x měření přístrojem Bodystat

Měření bodystatem

Chcete znát aktuální stav vašeho těla? Optimální váhu a energetickou potřebu? Sportujete nebo se snažíte zhubnout? Chcete nahlédnout do složení vašeho těla?Provádíme měření na principu bioimpedence přístrojem Bodystat 1500. Bodystat je účinná pomůcka, která umožňuje kontrolu bezpečného a účinného hubnutí, je vodítkem pro sestavení vašeho jídelníčku a zvolení vhodného programu pohybové aktivity. Vyšetření se provádí neinvazivním způsobem pomocí jednorázových elektrod. Program si vás "pamatuje" a při opakovaném měření (doporučujeme 1x měsíčně) jsou hodnoty porovnatelné a máte možnost sledovat váš progres, který jinak sami na sobě nemůžete vidět. Cena měření je 199 Kč. Máte zájem o tuto službu? Neváhejte nás kontaktovat: tel.: 541 420 241 nebo e-mail: fitness@wellnesskurim.cz. Více informací v přiloženém souboru.