Jak se k nám dostanete

Autem

Jedete-li z Brna, doporučujeme odbočit doleva z hlavní silnice E461 na Svitavy až před Lipůvkou a přijet k našemu areálu ze severu (kolem TOS Kuřim), parkování zdarma přímo před areálem, více než 70 parkovacích míst. 

Vlakem

Linkami S3 a S1 z Brna (hlavního nádraží, Židenic, Lesné, Králova Pole, Řečkovic) nebo z opačného směru od Žďáru nad Sázavou a Tišnova, které z Brna odjíždějí o víkendech každou hodinu, v pracovní dny každou půlhodinu a ve špičkách každých 15 minut od každého vlaku odjíždějícího z Brna hl. nádraží v 55. minutě, je v Kuřimi zajištěn přestup na autobusové linky 152, 162, 310 a 313, které vás dovezou přímo k areálu Wellness Kuřim.

Autobusem

  • Linkou 71 od vlakového nádraží Brno-Královo Pole nebo z konečné zastávky tramvaje č. 1 v Řečkovicích, která jezdí o víkendech po 2 hodinách, v pracovní dny po hodině a ve špičkách po půlhodině
  • linkou 302 z Brna - Bystrce
  • linkou 152 z Blanska a linkou 313 z Býkovic a Žernovníka (tyto dvě linky zastavují přímo před areálem Wellness Kuřim)
  • linkou 311 z Tišnova a Drásova
  • linkou 312 z Deblína a Veverské Bítýšky

Od železniční stanice Kuřim se k Wellness Kuřim snadno dostanete níže uvedenými autobusovými linkami IDS JMK s tím, že vystoupíte na zastávce Kuřim, poliklinika (poblíž kruhového objezdu):

152 – směr Blansko, odjezd od nástupiště č. 2

302 – směr Kuřim, TOS – TE – Prefa, odjezd od nástupiště č. 3

310 – směr Kuřim, TOS – TE - Prefa – Podlesí, odjezd od nástupiště č. 3

311 – směr Kuřim, TOS – TE – Prefa, odjezd od nástupiště č. 3

312 – směr Kuřim, TOS – TE – Prefa, odjezd od nástupiště č. 3

313 – směr Lysice, odjezd od nástupiště č. 2