11 návštěva fitness

Důležité vědět

Základní pravidla pro návštěvníky

Do fitness centra je z hygienických důvodů povolen vstup výhradně v čisté sportovní obuvi. Z hlediska bezpečnosti není povolen vstup v žabkách, na boso nebo jen v ponožkách. Zároveň je nutné míti s sebou ručník, který při cvičení podkládáte pod sebe. Chráníme tak životnost koženek na posilovacích strojích i vaši hygienu. Máme dostatek ručníků k zapůjčení (za poplatek), použít jej můžete i do sprchy. Do fitness centra je zakázáno vnášet vlastní nápoje, potraviny a sportovní suplementy. V rámci každého vstupu vám rádi nabídneme 1x0,5 l iontového drinku zdarma, pitná voda je k dispozici neomezeně. Kompletní Návštěvní řád fitness centra ke stažení v pdf níže. 

Informace k čipovému systému a pohybu v areálu

Vstup do fitness centra je umožněn prostřednictvím předplacených čipových hodinek, které si zakoupíte na pokladnách ve vstupní hale. Díky automatickému návštěvnímu systému jste vpuštěni turnikety do prostoru šaten a dále do fitness centra o patro níže. Šatny jsou společné (muži a ženy), k převlečení prosím využívejte výhradně převlékací kabinky. Své věci si uzamčete (v libobolné volné skříňce) přoložením vašeho čipu. Skříňky při odchodu prosím nechávejte v poloze odemčeno. Cennosti a doklady doporučujeme uschovat ve speciálních skříňkách v prostoru pod pokladnami (skříňky jsou na kauci/minci 10 Kč). K šatnám přiléhají sprchy a WC pro muže a ženy. Ze šaten se dostanete po schodech dolů do fitness centra. Všichni návštěvníci fitness centra mají neomezený čas v zóně za turniketem ve fitness centru. V šatnách jsou však limitováni 45 minutami pro celkový pobyt v šatně (pro příchod, osprchování a odchod ze šatny). Čtečka v šatně Vám napoví, v jaké skříňce (číslo) máte uzamčené své věci. V šatnách se rozhodně nestresujte, pokud Váš předplacený čas přetáhnete, nic se neděje. Účtujeme po minutách (od 46. minuty) a doplatky můžete uhradit i bezhotovostně, Vaší platební kartou nebo z Vašeho předplaceného kreditu. Pokud se chcete po cvičení zchladit nebo zrelaxovat v aquaparku, klidně (po důkladném osprchování) můžete. Bližší informace k čipovému systému najdete v přiloženém pdf níže.  

Pro jednorázové vstupy jsou určeny čipové hodinky černé barvy, červené čipy jsou čipy našich abonentů. Abonenti jsou naši pravidelní návštěvníci, mají předplacený kredit, čerpají řadu výhod a jednou z nich je i průchod turnikety bez čekání a bezobslužně (je-li kredit v dostatečné výši). Více o výhodách abonentních účtů najdete v sekci Naši abonenti.