Koupaliště

Venkovní letní areál nabízí návštěvníkům tradičně čistou vodu, atrakce pro děti, kvalitní občerstvení a upravené trávníky pro dokonalý odpočinek.

K dispozici je 50 m bazén nepravidelného tvaru s hloubkou od 0,7 do 1,8 m s rodinnou skluzavkou o délce 10 m, dětské brouzdaliště nepravidelného tvaru s hloubkou 10–40 cm. Nabízíme také 2 kurty na plážový volejbal, lehátka k zapůjčení, trampolínu a stolní tenis. Občerstvení je zajištěno prostřednictvím stánků umístěných na travnaté ploše u bazénů. Využít můžete také nabídku restaurace s posezením na terase (vstup pouze po předložení účtenky z koupaliště). Koupaliště má samostatný vstup a pokladnu. 

 

Provozní doba - koupaliště

  • všední dny od 10 do 19 hodin
  • víkendy a státní svátky od 9 do 20 hodin
Otevřeno za příznivého počasí.

 

Ceník

Venkovní koupalištězákladní vstupnépo 16 hodiněpo 18 hodině
dospělí 100 Kč 80 Kč 60 Kč
senioři, mládež do 15 let, studenti do 25 let, ZTP, ZTP/P 80 Kč 70 Kč 55 Kč
děti 2-6 let 60 Kč 50 Kč -
rodinné vstupné 260 Kč 210 Kč -

Možnost zakoupit si multivstup je pouze na hlavní pokladně aquaparku. Platba na koupališti je možná v hotovosti nebo platební kartou. Není možné uplatnit benefitní poukázky a slevy, které jsou v platnosti ve vnitřní části aquaparku.

Letní akce: MULTIVSTUP a BOUŘKOVNÉ

  • Zhorší-li se počasí nebo vás to už venku bavit nebude, nemusíte odcházet ihned domů. Ponechejte si vstupenku z venkovního koupaliště a na vnitřní pokladně vám bude poskytnuta sleva 50 % na vstup do vnitřního aquaparku na libovolné časové pásmo. Platí pouze v daný den prodeje vstupenky na koupaliště.
  • Multivstup: k časově neomezenému pásmu do vnitřního aquaparku dostáváte vstup na venkovní koupaliště zdarma. Vhodné pro všechny, kteří chtějí využít všech atrakcí, jež nabízíme. Vztahuje se i na rodinné vstupné. Možno využít i na 3hodinové časové pásmo. K ceně do aquaparku na 180 minut získáte vstup na letní koupaliště s příplatkem pouhých 25 Kč/osoba. Vztahuje se i na rodinné vstupné (rodinný vstup na 180 minut je klasicky za 650 Kč a jako multivstup za 750 Kč).