Letní koupaliště

Venkovní letní areál nabízí návštěvníkům tradičně čistou vodu, atrakce pro děti, kvalitní občerstvení a upravené trávníky pro dokonalý odpočinek.

K dispozici je 50 m bazén nepravidelného tvaru s hloubkou od 0,7 do 1,8 m s rodinnou skluzavkou o délce 10 m, dětské brouzdaliště nepravidelného tvaru s hloubkou 10–40 cm. Nabízíme také 2 kurty na plážový volejbal, lehátka k zapůjčení, trampolínu a stolní tenis. Občerstvení je zajištěno prostřednictvím stánků umístěných na travnaté ploše u bazénů. Využít můžete také nabídku restaurace s posezením na terase (vstup pouze po předložení účtenky z koupaliště). Koupaliště má samostatný vstup a pokladnu.  

Provozní doba - letní koupaliště

  • plánované otevření letního koupaliště: sobota 17. června 2023!  

Ceník

Letní koupalištězákladní vstupnépo 16 hodiněpo 18 hodině
dospělí 100 Kč 80 Kč 70 Kč
senioři, mládež do 15 let, studenti do 25 let 80 Kč 70 Kč 60 Kč
děti 2-6 let 60 Kč 50 Kč -
rodinné vstupné 280 Kč 230 Kč -
2 kurty na plážový volejbal 120 Kč/hodina/kurt vč. sítě a balonu    

Možnost zakoupit si multivstup je pouze na hlavní pokladně aquaparku. Platba na koupališti je možná v hotovosti nebo platební kartou. Není možné uplatnit benefitní poukázky a slevy, které jsou v platnosti ve vnitřní části aquaparku. Multisport karta: ANO - bez doplatku.

Letní akce: MULTIVSTUP a BOUŘKOVNÉ

  • Zhorší-li se počasí nebo vás to už venku bavit nebude, nemusíte odcházet ihned domů. Ponechejte si vstupenku z venkovního koupaliště a na vnitřní pokladně vám bude poskytnuta sleva 50 % na vstup do vnitřního aquaparku na libovolné časové pásmo. Platí pouze v daný den prodeje vstupenky na koupaliště.
  • Multivstup: k zakoupenému časovému pásmu 90 a více minut do vnitřního aquaparku dostáváte vstup na venkovní koupaliště zdarma. Vhodné pro všechny, kteří chtějí využít všech atrakcí, jež nabízíme. Vztahuje se i na rodinné vstupné. Zakoupíte pouze na hlavní pokladně akvaparku.