Letní koupaliště

Venkovní letní areál nabízí návštěvníkům tradičně čistou vodu, atrakce pro děti, kvalitní občerstvení a upravené trávníky pro dokonalý odpočinek.

K dispozici je 50 m bazén nepravidelného tvaru s hloubkou od 0,7 do 1,8 m s rodinnou skluzavkou o délce 10 m, dětské brouzdaliště nepravidelného tvaru s hloubkou 10–40 cm. Nabízíme také 2 kurty na plážový volejbal, trampolínu a stolní tenis. Občerstvení je zajištěno prostřednictvím stánků umístěných na travnaté ploše u bazénů. Koupaliště má samostatný vstup a pokladnu. Nově čtyři desítky lehátek zdarma k využití na vyhrazených místech (lehátka prosím nepřemisťujte).  

Provozní doba - letní koupaliště 

  • OTEVŘENO denně /za pěkného počasí/
  • ČERVEN: všední dny 11-19 hodin, víkendy 9-20 hodin   

Ceník

Letní koupalištězákladní vstupnépo 16 hodiněpo 18 hodině
dospělí 125 Kč 100 Kč 80 Kč
senioři, mládež do 15 let, studenti do 25 let 100 Kč 90 Kč 70 Kč
děti 2-6 let 80 Kč 70 Kč -
rodinné vstupné (až 3 děti do 15 let) 350 Kč 290 Kč -
2 kurty na plážový volejbal (nelze rezervovat samostatně, součást vstupu na koupaliště) 120 Kč/hodina/kurt vč. sítě a balonu    

Možnost zakoupit si multivstup je pouze na hlavní pokladně aquaparku. Platba na koupališti je možná v hotovosti nebo platební kartou. Není možné uplatnit slevy, které jsou v platnosti ve vnitřní části aquaparku. Multisport karta: ANO - bez doplatku.

Letní akce: MULTIVSTUP a BOUŘKOVNÉ

  • Zhorší-li se počasí nebo vás to už venku bavit nebude, nemusíte odcházet ihned domů. Ponechejte si vstupenku z venkovního koupaliště a na vnitřní pokladně vám bude poskytnuta sleva 50 % na vstup do vnitřního aquaparku na libovolné časové pásmo. Platí pouze v daný den prodeje vstupenky na koupaliště.
  • LETNÍ MULTIVSTUP - za pěkného počasí venkovní koupaliště zdarma k celodenní vstupence do akvaparku! Platí pro všechny typy vstupenek vč. rodinné. Na časová pásma: 90 minut/180 minut je venkovní koupaliště s příplatkem 25 Kč/os. Multivstupy zakoupíte pouze na hlavní pokladně akvaparku.