Důležité vědět

Návštěvní řád aquaparku, reklamace

Seznamte se s naším návštěvním řádem. Zakoupením vstupenky či permanentky vyjadřujete svůj souhlas s Návštěvním řádem Wellness Kuřim a zavazujete se k jeho dodržování. Návštěvní a reklamační řád najdete ke stažení ve formátu pdf níže.

Rezervace bazénů a drah

Náš areál je multifunkční zařízení. Slouží všem. Sportovcům (plavecké oddíly a plavecké kurzy), školním dětem (výuka plavání) a samozřejmě i zájemcům o relaxaci a zábavu. Byli bychom neradi, abyste od nás odcházeli zbytečně zklamaní. Například proto, že jste si nemohli zaplavat. Doporučujeme proto ve všední dny před vaší návštěvou sledovat on-line rezervace bazénů a drah, případně i údaj o aktuálním počtu návštěvníků, který se zobrazuje na našem webu. Obvykle platí, že ve dnech pondělí - čtvrtek během školního roku v časech od 17 do 19 hodin jsou plavecké dráhy i školní výukový bazén obsazeny. Také v dopoledních hodinách zde probíhá výuka plavání. Pokud můžeme doporučit dobu, kdy je u nás relativně nejnižší návštěvnost, pak je to zcela jistě pátek po 14. hodině.  

Pro vaši bezpečnost a pohodlí

Vážení návštěvníci, pohybujte se, prosím, v prostorách kolem bazénů, ve sprchách i v šatnách s maximální opatrností, protože hrozí uklouznutí a pád. Dbejte také prosím na své děti, aby neběhaly. Můžeme tak společně předejít případným poraněním. Doporučujeme vám, vzít si s sebou na bazén čisté žabky (méně to pak klouže) a pro větší pohodlí i župánek. 

Čipový systém, šatny, skříňky a turnikety

Vstup do našeho wellness centra je umožněn prostřednictvím předplacených čipových hodinek, které si zakoupíte na pokladnách ve vstupní hale. Díky automatickému návštěvnímu systému jste vpuštěni do prostoru šaten a dále do aquaparku. Šatny jsou společné, s ohledem k ostatním návštěvníkům prosím k převlečení využívejte výhradně převlékací kabinky. Své věci si uzamčete v libovolné volné skříňce přiložením vašeho čipu. Cennosti a doklady doporučujeme uschovat ve speciálních skříňkách v prostoru pod pokladnami (skříňky jsou na kauci/minci 10 Kč). Ze šaten se dostanete přes dámské/pánské sprchy do aquaparku. Před vstupem na bazén se prosím vždy důkladně osprchujte za použití mýdla. U 25m bazénu je umístěna čtečka, která ukazuje zbývající čistý čas do odchodu (ke každému zakoupenému pásmu dáváme bonus +15 minut navíc). Další čtečka v šatně Vám pak napoví, v jaké skříňce (číslo) máte uzamčené své věci. Rozhodně se prosím v šatnách nestresujte. Pokud Váš předplacený čas přetáhnete, nic se neděje, účtujeme po minutách a doplatky můžete uhradit i bezhotovostně. 

Jste-li pravidelný návštěvník, můžete se stát naším abonentem, předplatit si kredit a čerpat řadu výhod. Jednou z nich je například i průchod turnikety bez čekání a bezobslužně. Více v sekci Naši abonenti.