Privátní sauna

Naše privátní sauna z kanadské borovice zajistí dokonalý zážitek. 

Privátní sauna je vždy rezervována jen a jen pro vás:

  • kapacita 2-6 osob
  • nastavíme požadovanou teplotu 
  • pohodlná odpočívárna s TV a minibarem
  • pitný režim zdarma
  • pro více než 4 osoby ovocná mísa zdarma

Naše finská sauna je privátní, tedy pouze na rezervaci, určena všem, kteří preferují soukromí a nikým nerušenou relaxaci. Na přání vám nastavíme požadovanou teplotu. Potírna sauny má exkluzivní osvětlení stropu „noční oblohou“ a centrálním Rainbow světlem, které umocnují prožitek relaxace. Ochlazovna zahrnuje polévací vědro s vodou a dvě sprchy. V odpočívárně najdete pohodlná lehátka, TV, minibar a na přání Vám přivezeme 5l soudek dvanáctistupňového vychlazeného originálního sentického Kvasaru. Saunu může využít 2-6 osob, přičemž v ceně je saunovací prostěradlo, osuška, džbán vody s čerstvým citronem, 10 druhů saunovacích esencí na polévání lávových kamenů. Od počtu 4 osob vám v ceně připravíme mísu s ovocem.

Během pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, díky němuž se pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzována látková výměna. Zásadní při saunování je proces vytváření většího počtu lymfocytů a tím nabuzení vyšší úrovně imunitního systému, který bojuje s respiračním onemocněním. Tento stav trvá cca 1 týden. Pravidelným saunováním tedy dokážete účinně preventivně bojovat s nachlazením a chřipkou.

Jestliže jdete k nám do sauny poprvé, rádi vám poradíme a vysvětlíme zásady správného saunování.

Pamatujte, prosím, na Váš včasný příchod na naše procedury. Na rezervované procedury přicházejte alespoň 5 minut před začátkem. Procedury na sebe mnohdy navazují, proto je končíme zásadně dle rezervovaného času (právě s ohledem na klienty přicházející po Vás). Děkujeme za pochopení.