Plavecká soutěž měst - středa 5. října

Buď reprezentantem svého města

Využijte příležitost ke startu určenou vodomilům všech věkových kategorií. Každý z vás má možnost vyzkoušet si svoji aktuální formu na stometrové trati a stát se na chvíli reprezentantem svého města v soutěži, kterou organizuje Česká asociace Sportu pro všechny. 

Možnost startovat mají v uvedený den plavci všech věkových kategorií. Kterýkoliv zájemce dostává šanci zaplavat si libovolným stylem na čas trať 100 metrů. Otestujte si tak svoji aktuální formu a zároveň se na chvíli staňte "reprezentantem" svého města.

Soutěž začíná 5. října v 6:00 ráno a končí ve 20:00 hodin. V tomto čase se můžete kdykoliv zapojit do soutěže. 

Každý účastník se nahlásí na recepci kuřimského wellness a bezplatně obdrží ke vstupu čip, se kterým vstoupí do areálu. Po absolvování  plaveckého úseku 100 metrů obrží diplom od organizátorů (se zaplavaným časem) + platí pro něj hodinový vstup na bázén po dobu soutěže zdarma. Diplomem se účastník prokazuje při odchodu z bazénu při vrácení čipu, aby nemusel platit vstup.

Akce nemá podobu klasické štafety a dle aktuální situace ji proto lze v průběhu dne kdykoliv přerušit. Plavci budou mít vyhrazenou dráhu, kde jim bude změřen čas. Pořadatelé v jednotlivých bazénech mají vždy k dispozici bodovací tabulky přizpůsobené věku a pohlaví a podle těchto tabulek hodnotí dosažené výkony do celorepublikové soutěže.

Bližší informace najdete zde: Plavecká soutěž měst | Sportovci města Kuřimi