Důležité vědět

Návštěvní řád aquaparku, reklamace

Seznamte se s naším návštěvním řádem. Zakoupením vstupenky či permanentky vyjadřujete svůj souhlas s Návštěvním řádem Wellness Kuřim a zavazujete se k jeho dodržování. Návštěvní a reklamační řád najdete ke stažení ve formátu pdf níže.

Rezervace bazénů a drah

Náš areál je multifunkční zařízení. Slouží všem. Sportovcům (plavecké oddíly a plavecké kurzy), školním dětem (výuka plavání) a samozřejmě i zájemcům o relaxaci a zábavu. Byli bychom neradi, abyste od nás odcházeli zbytečně zklamaní. Například proto, že jste si nemohli zaplavat, protože bylo všude hodně návštěvníků. Doporučujeme proto ve všední dny před vaší návštěvou sledovat on-line rezervace bazénů a drah, případně i údaj o aktuálním počtu návštěvníků, který se zobrazuje na našem webu. Obecně platí, že ve dnech pondělí - čtvrtek během školního roku v časech od 17 do 19 hodin jsou plavecké dráhy i školní výukový bazén obsazeny. Také v dopoledních hodinách zde probíhá výuka plavání. Pokud můžeme doporučit dobu, kdy je u nás relativně nejnižší návštěvnost, pak je to zcela jistě pátek po 14. hodině.  

Pro vaši bezpečnost a pohodlí

Vážení návštěvníci, pohybujte se, prosím, v prostorách kolem bazénů, ve sprchách i v šatnách s maximální opatrností, protože hrozí uklouznutí a pád. Dbejte také prosím na své děti, aby neběhaly. Můžeme tak společně předejít případným poraněním. Doporučujeme vám, vzít si s sebou na bazén čisté žabky (méně to pak klouže) a pro větší pohodlí i župánek. 

Čipový systém, šatny, skříňky a turnikety

Vstup do našeho wellness centra je umožněn prostřednictvím předplacených čipových hodinek, které si zakoupíte na pokladnách ve vstupní hale. Díky automatickému návštěvnímu systému jste vpuštěni do prostoru šaten a dále do aquaparku. Šatny jsou společné, s ohledem k ostatním návštěvníkům prosím k převlečení využívejte výhradně převlékací kabinky. Své věci si uzamčete v libovolné volné skříňce přiložením vašeho čipu. Cennosti a doklady doporučujeme uschovat ve speciálních skříňkách v prostoru pod pokladnami (skříňky jsou na kauci/minci 10 Kč). Ze šaten se dostanete přes dámské/pánské sprchy do aquaparku. Před vstupem na bazén se prosím vždy důkladně osprchujte za použití mýdla. U 25m bazénu je umístěna čtečka, která ukazuje zbývající čistý čas do odchodu (ke každému zakoupenému pásmu dáváme bonus +15 minut navíc). Další čtečka v šatně Vám pak napoví, v jaké skříňce (číslo) máte uzamčené své věci. Rozhodně se prosím v šatnách nestresujte. Pokud Váš předplacený čas přetáhnete, nic se neděje, účtujeme po minutách a doplatky můžete uhradit i bezhotovostně. 

Jste-li pravidelný návštěvník, můžete se stát naším abonentem, předplatit si kredit a čerpat řadu výhod. Jednou z nich je například i průchod turnikety bez čekání a bezobslužně. Více v sekci Naši abonenti.